Shenzhen – Boston Belles Tom 3

Przyjaciółki ze szkoły średniej Shenzhen i Boston wracają na ekran

Shenzhen i Boston to dwie dzielnice, które łączą się ze sobą przez internet. W trzecim sezonie serii “Shenzhen – Boston Belles” przyjaciółki ze szkoły średniej, Shenzhen i Boston, wracają na ekran. W nowym sezonie Shenzhen i Boston będą musiały poradzić sobie z nowymi wyzwaniami, które stoją przed nimi. Czy poradzą sobie ze wszystkim? Przekonajcie się sami!

Shenzhen – Boston Belles Tom 3: W poszukiwaniu miłości

W poszukiwaniu miłości Shenzhen i Boston Belles łączą siły, aby odnaleźć zaginionego przyjaciela. W tym trzecim tomie serii czytelnicy mogą spodziewać się mocnych emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i oczywiście wielkiej dawki romantycznej chemii. Shenzhen jest gotowa poświęcić wszystko, aby pomóc przyjacielowi. Nie może sobie jednak poradzić z faktem, że Boston Belles nie ufa jej całkowicie. Czy uda jej się przekonać ich do siebie i odnaleźć zaginionego przyjaciela?

Boston Belles to trudna grupa do pokonania. Zawsze gotowa do walki i nigdy nie skupia się na jednej rzeczy. Ale kiedy ich przyjaciel zostaje porwany, muszą się zmobilizować i działać jako jedna drużyna.

W poszukiwaniu miłości Shenzhen i Boston Belles napotykają na swojej drodze wiele przeszkód. Czy uda im się je pokonać i odnaleźć szczęście?

Boston Belles Tom 3: Nieoczekiwana miłość

Kiedy ojciec Li Jingyu zmarł, przejął on jego firmę i stał się najbogatszym mężczyznem w Shenzhen. Wszystko było tak, jak powinno być, dopóki nie spotkał dziewczyny swojego życia. Miała na imię Lily Wang i była amerykańską studentką, która przyjechała do Chin na roczny program naukowy. Lily była wszystkim, czego Jingyu szukał: piękna, inteligentna i żywiołowa. Niestety, ich miłość nie miała szans na przetrwanie. Lily wraca do USA, a Jingyu musi pozostać w Chinach i prowadzić swoją firmę. Czy ich miłość przetrwa tak dalekie rozstania?

Boston Belles Tom 3: Powrót do domu

Monster Boston Belles Tom 3 to historia o Shenzhen i Boston, które łączą się ze sobą dzięki dwóm dziewczynom. Dziewczyny te pracują w jednej z firm produkcyjnych w Shenzhen. Kiedy jeden z ich kolegów z pracy wraca do Bostonu, postanawiają go odwiedzić. Poznajemy więc Shenzhen i Boston poprzez oczy dwóch dziewczyn, które przyjeżdżają do miasta drugiej z bohaterek.