Shen w Bostonie – Monster Boston Belles Tom 3

Shen w Bostonie to kolejna część serii Monster Boston Belles Tom 3 w atrakcyjnej cenie autorstwa Elisabeth Staub. W tej części Shen musi zmierzyć się ze swoimi demonami, które prześladują go od dzieciństwa. Aby rozwiązać zagadkę tajemniczych zgonów w okolicy, będzie musiał udać się do miejsc, które wolałby nie odwiedzać. Czy Shen poradzi sobie ze swoimi demonami i rozwiąże zagadkę? Przekonajcie się sami!

Potwory z Bostonu Tom 3

Shen w Bostonie to trzecia część serii Potwory z Bostonu autorstwa Aimee Easterling. W tej części Shen musi stawić czoła największemu wyzwaniu w swoim życiu – jego ukochanej Belli zostaje porwana przez krwiożercze potwory. Shen będzie musiał pokonać wszystkie przeszkody, aby ją ocalić. Czy uda mu się uratować Bellę i pokonać potwory? Przekonajcie się sami!

Shen w Bostonie – Dziewczyny z Bostonu Tom 3

Shen w Bostonie to trzeci tom serii Monster Boston Belles. W tej części Shen, bohaterka powieści, przenosi się do Bostonu, aby rozpocząć nowe życie. Shen jest naukowcem i pracuje nad swoim projektem badawczym, który ma na celu znalezienie leku na raka. Podczas gdy Shen pracuje nad swoim projektem, spotyka dziewczyny z Bostonu, które pomagają jej odnaleźć się w nowym mieście. Dziewczyny pomagają Shen poznać miasto i jego mieszkańców oraz pokazują jej, że można żyć pełnią życia mimo choroby.

Shen w Bostonie – Monster High: Tom 3

Shen w Bostonie – Monster High: Tom 3 to książka dla młodych czytelników, którzy uwielbiają przygody i tajemnice. Książka opowiada o Shen, dziewczynie z rodziny Yeti, która przenosi się do Bostonu. W nowym mieście Shen musi nauczyć się żyć wśród innych ras i odkryć tajemnicę swojej rodziny. Książka jest pełna humoru i niesamowitych postaci, które na pewno zachwycą czytelników.