Shen – Boston Belles Tom 3

Przyjaciółki ze szkoły średniej Shen i Abby wracają do Bostonu, gdzie Shen zostaje trenerem drużyny kobiecej hokeja. Abby jest dziennikarką, która próbuje ujawnić skandal w hokeju.

Shen i Abby nie mogą się powstrzymać od flirtowania, ale czy ich przyjaźń przetrwa? A może coś więcej ich łączy? „Shen – Boston Belles Tom 3” to romantyczna powieść autorstwa Kate Meader. Historia porusza wiele ważnych tematów, takich jak przyjaźń, miłość i seksualność.

„Shen – Boston Belles Tom 3” to lektura obowiązkowa dla każdego fanu romantycznych powieści!

Shen – Boston Belles Tom 3: Zapowiedź nadchodzącej miłości

Shen to trzecia część serii Monster Boston Belles Tom 3 autorstwa Olivia Cunning. W tej części poznajemy Shena, który jest gitarzystą zespołu Boston Belles. Shen jest bardzo przystojnym mężczyzną, który ma w sobie coś tajemniczego. Kiedy poznajemy go bliżej, okazuje się, że Shen kryje w sobie wiele sekretów. Mimo to jest on bardzo dobrym człowiekiem i kocha swoją rodzinę.

Shen jest bardzo przystojnym mężczyzną o tajemniczym spojrzeniu. Ma on na sobie ciemne ubrania, które dodają mu tajemniczości. Shen jest bardzo dobrym gitarzystą i ma w sobie coś magicznego. Kiedy poznajemy go bliżej, okazuje się, że jest on bardzo dobrym człowiekiem i kocha swoją rodzinę.

Boston Belles Tom 3: Uczucia, które nie mogą być pominięte

Shen to trzecia część serii Boston Belles autorstwa Noelaani Rodriguez. Shen opowiada historię dziewczyny, która pragnie zostać tancerką na Broadwayu. Dziewczyna przeżywa wiele ups i downs podczas swojej drogi, ale ostatecznie odnajduje szczęście. Książka jest pełna pięknych ilustracji i poruszających historii, które pozwolą czytelnikom lepiej zrozumieć duszę Shen.

Shen – Boston Belles Tom 3: Królowa miłości w Bostonie

Shen to trzecia część serii Boston Belles autorstwa Julii London. Jest to powieść obyczajowa, która opowiada historię miłosną dwójki bohaterów: Shena i Lily. Shen jest azjatyckim mężczyzną, który przybył do Bostonu w poszukiwaniu swojego brata. Zostaje zatrudniony przez Lily jako jej ochroniarz. Wkrótce między nimi rodzi się uczucie, które jednak musi przezwyciężyć wiele przeszkód.

“Boston Belles Tom 3: Królowa miłości w Bostonie” to kolejna świetna powieść Julii London. Jej bohaterowie są tak żywi i wiarygodni, że czytelnik od razu się w nich zakochuje. Powieść ma wszystko to, czego oczekujemy od romansu: namiętność, seks, dramat i humor. Julia London ponownie nas nie zawodzi i stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej.