“Monster Boston Belles Tom 3 Shen” to książka dla dorosłych, która łączy elementy horroru i erotyki

Książka “Monster Boston Belles Tom 3 Shen” to połączenie horroru i erotyki dla dorosłych.

Akcja książki rozgrywa się w mrocznym i tajemniczym Bostonie, gdzie nawet anioły mają swoje ciemne strony.

Czytelników czeka mocny i intensywny seks oraz sceny pełne przemocy i krwi. “Monster Boston Belles Tom 3 Shen” to książka dla tych, którzy lubią się bać i podniecać jednocześnie.

Książka dla dorosłych, łącząca elementy horroru i erotyki

W Bostonie dzieje się coś dziwnego. Po ulicach krążą potwory, które żerują na ludziach. Nikt nie wie, skąd się wzięły i jak je pokonać. W mieście panuje chaos i terror.

Wśród takiego zamieszania działają tajne organizacje, które walczą ze sobą o władzę. Jedną z nich jest grupa kobiet, które nazywają się “Monster Boston Belles”. Są one przebiegłe, seksowne i bezwzględne. Nieustannie szukają sposobu na pokonanie potworów i przywrócenie porządku w mieście. Czy im się to uda? Przekonajcie się sami, sięgając po trzeci tom “Shen” autorstwa Erika Rocha. Książka łączy elementy horroru i erotyki, dlatego jest przeznaczona tylko dla dorosłych czytelników.

Książka dla dorosłych, łącząca elementy thrillera i erotyki

Shen to trzecia część serii “Monster Boston Belles” autorstwa Aimee Easterling. Książka łączy elementy thrillera i erotyki, a jej akcja rozgrywa się w Bostonie. Głównymi bohaterami są Shen i jego dziewczyna, Lily. Shen jest potworem, który przez lata ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Lily jest dziewczyną, która pomaga mu odnaleźć się w nowym życiu. Książka opowiada o ich walce z przeciwnościami losu i o tym, jak potrafią one przezwyciężyć wszystko, by być razem.