Koszmarne Boston Belles Tom 3 – Koszmarne Boston Belles Tom 3 Shen

W środku nocy Shen budzi się ze strasznym koszmarem. Jego przyjaciele i rodzina są w niebezpieczeństwie, a on jest bezsilny. Shen musi się dowiedzieć, co jest prawdziwe, a co tylko sen, aby móc ocalić swoich bliskich.

Wkrótce odkryje, że koszmarne istoty naprawdę istnieją i są bardziej realne niż kiedykolwiek mogłoby się wydawać.

Shen będzie musiał walczyć o życie swoich przyjaciół i rodziny, a także o własne.

Anigans

Nie ma nic gorszego niż śnić o tym, że ktoś cię śledzi. A jeszcze gorzej, gdy budzisz się i okazuje się, że to nie był sen. Kiedy dostaję takiego koszmaru, zawsze staram się go jak najszybciej zapomnieć. Niestety, czasem jest to trudne, szczególnie jeśli koszmar dotyczy czegoś, co naprawdę się wydarzyło. Tak było w przypadku mojego ostatniego koszmaru. Śniłam o tym, że ktoś mnie śledził. Szedł za mną we wszystkich moich ulubionych miejscach – na uczelni, w bibliotece, a nawet w domu. Był taki uporczywy, że aż trudno było mu się oprzeć. W końcu się obudziłam i okazało się, że to nie był sen. Ktoś naprawdę mnie śledził!

Na szczęście udało mi się go szybko rozpoznać. To był Shen, przyjaciel mojej przyjaciółki Lily. Lily i ja spotykamy się ze Shenem od czasu do czasu, więc nie byłoby nic dziwnego w tym, gdyby on po prostu chciał porozmawiać ze mną. Ale coś było nie tak. Shen patrzył na mnie takim dziwnym wzrokiem – takim, jakby chciał mnie zjeść. Czułam się bardzo nieswojo i postanowiłam go unikać.

Niestety, Shen okazał się bardzo uparty i ciągle próbował ze mną porozmawiać. W końcu mu powiedziałam, żeby mi dał spokój i nigdy więcej mnie nie widział. Na szczęście poszedł mi na ruchomym chodniku i już nigdy więcej go nie widziałam. Ale cały ten incydent sprawił, że czuję się bardzo nieswojo w swoim wlastnym ciele i chcą uniknac jakiegokolwiek kontaktu z innymi ludmi…

Koszmarne Boston Belles Tom 3 Shenanigans: Co się stało?

Właśnie skończyłam czytać Monster Boston Belles Tom 3 z księgarni internetowej Shenanigans i jestem zszokowana, co się stało! Nie mogę uwierzyć, że to koniec tej serii. Chciałabym wiedzieć, jak długo musiałam czekać na tę książkę? Czytelnicy mogą być pewni, że nie będzie to ostatnia książka o Boston Belles.

Koszmarne Boston Belles Tom 3 Shenanigans: Jak to się stało?

Od kiedy dziewczyny ze szkoły średniej Boston Belles zostały przyłączone do miasta, wiele się zmieniło. Wszyscy mieszkańcy byli nieco sceptyczni wobec nich, ale dziewczyny udowodniły, że mogą być czymś więcej niż tylko problemem. Z biegiem czasu stały się one coraz bliższe i zaczęły dostrzegać pozytywne aspekty swojego nowego życia.

Niestety, wszystko się zmieniło, gdy jeden z dziewczyn zginął podczas tajemniczej akcji. Wszyscy byli wstrząśniemy i rozgoryczeni, a dziewczyny postanowiły dowiedzieć się, co tak naprawdę się stało. Jak się okazało, był to tylko początek ich koszmarnej przygody.

Koszmarne Boston Belles Tom 3 Shenanigans: Kim są te dziewczyny?

Wiele osób zastanawia się, kim są te dziewczyny. Czy są one w jakiś sposób wyjątkowe? Czy można je nazwać “koszmarne”? A może to po prostu grupa przyjaciółek, które mają ze sobą niezwykle silną więź? Wszystkie te pytania są jak najbardziej uzasadnione.

Boston Belles to grupa dziewczyn, które pochodzą z różnych środowisk i mają różne charaktery. Każda z nich jest inna i wyjątkowa na swój sposób. Łączy je jedno – wszystkie są koszmarne. Ale co to znaczy być koszmarnym? Kiedy myślimy o kimś koszmarnym, często wyobrażamy sobie osobę, która ma coś tajemniczego i strasznego w sobie. Możemy się bać takich ludzi, ale jednocześnie czujemy do nich pewien rodzaj fascynacji. Boston Belles to właśnie takie dziewczyny. Są one straszne, ale jednocześnie fascynujące. I choć możemy się ich bać, to jednocześnie chcemy dowiedzieć się więcej o tym, co skrywają w sobie.