Koszmar w Bostonie – Koszmar w Bostonie Shen

Dwadzieścia lat temu, w dniu 13 kwietnia 1995 roku, dokonano zamachu bombowego w centrum handlowym w Oklahoma City. Prawie setka ludzi zginęła, a setki zostały rannych. Jeden z największych ataków terrorystycznych na amerykańskiej ziemi.

Dwadzieścia lat później, w dniu 15 kwietnia 2013 roku, dokonano podobnego ataku bombowego w mieście Boston. Tego dnia odbywał się Maraton Boston, jeden z największych biegów ulicznych na świecie. W tym roku uczestniczyło w nim ponad 26 000 osób. Atak spowodował śmierć 3 osób, a ponad 140 zostało rannych. Wstrząsające sceny rozegrały się na ulicach Bostonu. Wielu uczestników biegu i kibiców było świadkami tego, jak dwie bomby eksplodowały tuż obok linii mety biegu. Wstrząs spowodował panikę i chaos na trasie biegu. Wielu uczestników biegło przez miasto, szukając schronienia. Policja i wojsko szybko zareagowały i rozpoczęły poszukiwania sprawców ataku. Monster Boston Belles Tom 3

W ciągu następnych kilku dni policja i FBI prowadziły intensywne śledztwo, które doprowadziło do ujęcia dwóch braci – Dzhokhar’a i Tamerlana Tsarnayev’ów. Obaj bracia pochodzili z Czuwasji, republiki autonomicznej w Rosji. Mieli 19 i 26 lat. Podejrzewano ich o dokonanie ataku bombowego w Bostonie. 19-letni Dzhokhar został aresztowany przez policję w piątek 19 kwietnia 2013 roku. Jego starszy brat Tamerlan zginął w czasie starcia z policją dzień wcześniej.

Koszmar w Bostonie Shen: Co się stało?

W dniu 13 grudnia 2011 roku, Shen Lin została zamordowana przez swojego męża Hui Guang Zhu w ich domu w Bostonie. Hui Guang Zhu przyznał się do winy i został skazany na dożywocie bez możliwości przedterminowego zwolnienia. Shen Lin była 40-letnią kobietą, która pracowała jako pielęgniarka w szpitalu Brigham and Women’s Hospital w Bostonie. Pochodziła z Chin i przyjechała do Stanów Zjednoczonych w 2005 roku.

Shen Lin i Hui Guang Zhu mieli trójkę dzieci. W dniu, w którym została zamordowana, Shen Lin wracała ze swojej pracy do domu, gdzie czekały na nią jej mąż i dzieci.

Hui Guang Zhu powiedział policji, że zamordował żonę, ponieważ była ona niewierna. Powiedział także, że Shen Lin miała romans z innym mężczyzną i chciała się rozwieść.

Koszmar w Bostonie Shen: Jak to się stało?

W Bostonie Shen dochodzi do koszmaru. Jak to się stało?

W mieście Shen doszło do serii tajemniczych zgonów. Wszystkie ofiary były dziwnie spowite w śniegu i lodzie, a ich ciała zostały całkowicie zamrożone. Śledztwo wykazało, że wszystkie ofiary miały na sobie ślady śniegu i lodu, a ich ciała były zamrożone na głębokości ponad dziesięciu centymetrów. Wszystko wskazywało na to, że ofiary zginęły w wyniku działania jakiejś tajemniczej siły.

Koszmar w Bostonie Shen: Skąd się wzięły te koszmary?

W nocy przed świętem Halloween w Bostonie Shen odbył się koncert rockowy. W trakcie koncertu, jeden z członków zespołu, Brian, zaczął dostawać ataków paniki. Zszedł ze sceny i udał się do łazienki, aby się uspokoić. Kiedy wrócił na scenę, jego kolega z zespołu, Mike, zauważył, że coś jest nie w porządku. Brian powiedział mu, że ma koszmary o tym, jak jego rodzina i przyjaciele umierają. Mike postanowił pomóc Brianowi i wypytał go o szczegóły tych koszmarów.

Brian opowiedział mu o swoim najgorszym koszmarze, w którym jego matka umiera na raka. Jest ona w szpitalu i traci przytomność. Brian budzi się ze snu i jest przekonany, że to prawda. Następnym koszarze mówi Mike’owi o koszmarze, w którym jego siostra umiera w wypadku samochodowym. Jest na miejscu wypadku i widzi całe ciało swojej siostry rozerwane na strzępy. To sprawia, że ​​traci przytomność. Ostatni koszarze opowiada Mike’owi o tym, jak umiera jego przyjaciel w wyniku ataku serca. Jest na pogrzebie i widzi ciało swojego przyjaciela leżącego w trumnie. Kiedy się budzi, jest przekonany, że to prawda.

Mike był zaniepokojony tymi koszarami i postanowił porozmawiać z Briandem o tym, co mu dolega. Brian powiedział mu, że czuje się tak, jakby cały czas miał coś na sumieniu i że boi się, że kiedyś to coś go dopadnie. Mike postanowił skontaktować się z psychologiem Briana i poprosić go o pomoc.