Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 – Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 Shen

Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 – Monster Boston Belles Tom 3 Shen

  1. W mieście Boston od dłuższego czasu grasują kobiety-potwory. Są to istoty, które przemieniły się w potwory z powodu eksperymentów naukowców.
  2. Kobiety-potwory są bardzo niebezpieczne i atakują ludzi, którzy im się przeciwstawiają lub stanowią dla nich zagrożenie.
  3. W tomie trzecim Shen i jego przyjaciele muszą stawić czoła nowemu wrogowi – kobietom-potworkom, które szykują się do ataku na miasto.

Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 Kraków

Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 Kraków to kolejna część przygód Shen w mieście Boston. Tym razem musi on stawić czoła kobietom-potworom, które są jeszcze bardziej niebezpieczne niż zwykłe potwory. Czy Shen będzie w stanie pokonać te przeciwności i uratować miasto? Przekonajmy się!

Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 – Shenzhen

Kobiety-potwory w Bostonie to trzecia część serii książek o potworach kobiet. W tej części autorka skupia się na potworach kobiet w mieście Shenzhen. Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 – Shenzhen jest pełna przygód i niesamowitych zwrotów akcji. Czytelnicy dowiedzą się więcej o potworach kobiet, ich moce i słabości. Książka jest świetnie napisana i bardzo trudna do odłożenia.

Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 – Kraków

W Bostonie kobiety-potwory żyją wśród nas. Są szczególnie niebezpieczne, ponieważ ukrywają się pod normalnymi ludzkimi pozorami. Czy można je rozpoznać? Czy można im się przeciwstawić?

Kraków jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Wciąż jest pełen tajemnic i sekretów. A kobiety-potwory mają tu swoje miejsce. Tom 3 “Kobiety-potwory w Bostonie” to kolejna odsłona bestsellerowej serii autorstwa Shen. Tym razem czytelnicy mogą spodziewać się więcej akcji, intryg i tajemnic.

Kobiety-potwory w Bostonie Tom 3 – Nowy Jork

W Bostonie działa wiele organizacji, które zajmują się pomocą kobietom. Kobiety-potwory to jedna z nich. Organizacja ta pomaga kobietom, które są ofiarami przemocy domowej i seksualnej. Kobiety-potwory działają na terenie całego stanu Massachusetts i są w stałym kontakcie z policją oraz służbami social media. W ciągu ostatnich trzech lat organizacja ta pomogła ponad dwustu kobietom.